Tłumaczenia

      Możliwość komentowania Tłumaczenia została wyłączona

Nasza firma zajmuje się tłumaczeniniami pisemnymi i ustnymi od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie w tłumaczeniach tekstów o każdym stopniu trudności z różnych dziedzin. Każdego miesiąca tłumaczymy setki stron na wiele języków. Nasi klienci mają pewność, że powierzając nam tłumaczenie zawsze mogą liczyć na usługę wykonaną terminowo i na wysokim poziomie.Współpracując z tłumaczami posiadającymi wieloletnią praktykę w przekładzie tekstów specjalistycznych z szeregu dziedzin zdobyliśmy szerokie doświadczenie w tłumaczeniach tekstów farmaceutycznych, medycznych, prawnych, finansowych, motoryzacyjnych, informatycznych, budowlanych i innych.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć usługi takie jak:

  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia przysięgłe

Staramy się, aby każde zlecenie zostało wykonane przez specjalistę w danej dyscyplinie. Korzystamy z usług prawników, inżynierów, lekarzy, chemików, historyków i innych. Pracujemy z tłumaczami posiadającymi uprawnienia Naczelnej Organizacji Technicznej.
Nasi tłumacze korzystają z programów wspomagających translację, co pozwala tworzyć obszerne glosariusze pojęć, charakterystycznych dla konkretnej firmy. Dzięki temu możemy zagwarantować spójność i stale rosnącą jakość tłumaczonych tekstów.
Od 2001 poszerzyliśmy zakres wykonywanych usług oferując naszym klientom kompleksową obsługę poligraficzną, multimedialną a także internetową. Rzetelne podejście do powierzanych nam zleceń i jakość wykonywanych przez nas prac zaowocowało zaufaniem i klienci powierzają nam nie tylko tłumaczenie, ale i koordynację całego projektu od pomysłu do wersji końcowej. Na swoim koncie mamy wiele tłumaczeń, realizacje dużych witryn internetowych, interaktywnych prezentacji multimedialnych, katalogów, ulotek, projektów opakowań.
Wiemy, że w naszej pracy ponad wszystko liczy się:

  • najwyższa jakość tłumaczenia
  • terminowość
  • poufność

Zapraszamy do podpisania z nami umowy o stałej współpracy na bardzo dogodnych warunkach.