Archet – Agencja Tłumaczeń

Archet Sp. z o.o. działa na rynku tłumaczeń od 1988r.
Od początku naszym głównym kierunkiem działalności były tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne – z różnych dziedzin – zarówno ustne jak i pisemne. Wieloletnia działalność oraz stabilność firmy pozwoliła nam pozyskać zaufanie nawet wielkich klientów korporacyjnych, z których wielu jest naszymi stałymi klientami.

Państwa zaufanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego stale podnosimy nie tylko jakość i terminowość wykonywanych usług, szczególną uwagę poświęcamy także zachowaniu poufności i bezpieczeństwu powierzanych nam zleceń.

Agencję Tłumaczeń Archet tworzy młody, otwarty na wyzwania zespół starający się zapewnić klientom komfortowy i bezproblemowy klimat współpracy oparty na wzajemnym zaufaniu, sprawnym działaniu i elastyczności. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom i indywidualnym wymaganiom naszych klientów. Gwarantujemy rzetelność, niezawodność, profesjonalizm naszych usług co potwierdziliśmy wielokrotnie w trakcie naszej 20-letniej działalności współpracując nawet z najbardziej wymagającymi klientami.